Стівен Хокінг: Людям необхідно покинути планету в найближчі 100 років

5 травня 2017, 10:00
Відомий фізик Стівен Хокінг вважає, що людство повинно освоїти міжпланетні перельоти в наступному столітті, щоб уникнути вимирання

Такий прогноз Хокінг зробив у новому документальному фільмі під назвою "Експедиція. Нова Земля", який буде випущений цього літа, пише Newsweek.

За словами Хокінга, основні ризики включають в себе зміну клімату, перенаселення, епідемії і удари астероїдів. Він зазначає, що найближчими об'єктами колонізації можна розглядати Марс і Місяць, а надалі - і екзопланети.

Відео дня

"Хоча ймовірність катастрофи на планеті Земля в нинішньому році може бути досить низькою, вона складається протягом тривалого часу, і стає майже стовідсотковою в найближчі 1000 або 10000 років. До цього часу ми повинні переселитися до інших зірок, тому катастрофа на Землі не буде означати кінець людської раси", - підкреслює Він.

У той же час, Стівен Хокінг вказав на те, як наше фундаментальне розуміння всесвіту просунулося за останні роки і сказав, що це "славний час, щоб бути живими і проводити дослідження в галузі теоретичної фізики".

Раніше НВ повідомляло, що відомий британський вчений і популяризатор науки Стівен Хокінг попередив про небезпеку для людства, яку несе штучний інтелект. За словами Хокінга, новітні технології можуть призвести до деградації людини, зробити її абсолютно безпорадною.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X