SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9 зі супутником зв'язку

6 липня 2017, 06:47
Після двох невдалих спроб старту, SpaceX вдалося вивести на орбіту супутник зв'язку Intelsat 35e за допомогою ракети-носія Falcon, йдеться в повідомленні компанії в Twitter

Старт відбувся о 19:38 за часом Східного узбережжя США з космодрому на мисі Канаверал (штат Флорида).


Відео дня


Відзначимо, у неділю і понеділок старт ракети-носія з вантажем двічі скасовувався автоматикою ракети за кілька секунд до старту. Ракета Falcon 9 вперше виконує запуск супутника для оператора Intelsat.

Для SpaceX це десятий старт Falcon 9 за останні десять днів. З урахуванням тяжкості супутника (його вага досягає 7,5 тонн), компанія прийняла рішення не здійснювати посадку першого ступеня ракети-носія після старту.

Супутник, створений компанією Boeing, призначений для передачі сигналів над територією Південної і Північної Америки, країнами Карибського басейну, Атлантикою, Європою. Термін роботи апарату розрахований на 15 років.

Пряму трансляцію запуску SpaceX вела на своєму сайті.Нагадаємо, в ніч з 3 на 4 червня, компанія SpaceX запустила ракету-носій Falcon 9 з космічним вантажним кораблем Dragon для Міжнародної космічної станції.

Показати ще новини
Радіо НВ
X