Наукпоп

11 травня 2018, 05:15

SpaceX скасувала запуск нової ракети Falcon-9 за хвилину до старту

фото: SpaceX via Twitter

SpaceX перенесла пуск ракети-носія Falcon-9 на п'ятницю, 11 травня

Американська приватна космічна компанія SpaceX відклала запуск ракети-носія Falcon-9 через увімкнення системи автоматичного скасування, йдеться в повідомленні компанії в Twitter.

Запуск ракети-носія Falcon-9 компанії SpaceX із супутником Bangabandhu-1 з космодрому на мисі Канаверал у Флориді був скасований за хвилину до старту.

"Відбій сьогодні через автоматичної зупинки наземної системи за 1 хв до запуску. Ракета і вантаж перебувають в хорошому стані, а команди працюють над можливістю завтрашнього резервного запуску о 4:14 вечора", - повідомили в SpaceX.

Запуск супутника Bangabandhu-1 для уряду Бангладеш стане першим, здійсненим ракетою Falcon 9 Block 5, фінальною модифікацією ракети багаторазового використання. Її ступінь розроблена таким чином, щоб її можна було використовувати 10 і більше разів без серйозного технічного обслуговування.

Після відділення ступені SpaceX спробує посадити її на плавучу платформу "Звісно, я досі люблю тебе" в Атлантичному океані.

Раніше повідомлялося, що SpaceX має намір провести запуск фінальної версії ракети Falcon 9 - Block 5.

Нагадаємо, що 19 квітня компанія SpaceX провела успішний запуск з космодрому на мисі Канаверал ракети-носія Falcon 9 із супутником TESS для NASA. Апарат призначений для пошуку подібних до Землі планет за межами Сонячної системи. Після запуску перший ступінь ракети-носія Falcon 9 здійснив успішну посадку на баржу в Атлантичному океані. Таким чином, перший ступінь збережений для повторного використання.


Показати ще новини