Space X не змогла відправити у космос ракету з секретним вантажем

17 листопада 2017, 07:28
Намічений на 3 годину ночі за Києвом 17 листопада запуск ракети-носія Falcon 9 з секретним вантажем на борту відклали

Причиною такого рішення стали проблеми з носовим обтічником у ракети, пише Spaceflightnow.

"Ми вирішили зупинитися і уважно подивитися на дані з недавніх випробувань обтічників для іншого клієнта. Хоча ми зберегли можливість маневру на завтра, нам потрібен час, щоб завершити огляд даних, а потім ми підтвердимо нову дату запуску", - підкреслив представник SpaceX Джон Тейлор.

Відео дня

Ракета залишається на стартовому майданчику 39А на мисі Канаверал. Можливо, наступна спроба запуску Falcon 9 відбудеться вже в найближчу суботу, 18 листопада. За повідомленнями журналістів, секретний вантаж повинен бути відправлений у космос до 30 листопада.

За деякими даними, пуск ракети компанія SpaceX повинна здійснити на замовлення американського оборонного гіганта Northrop Grumman, одним з напрямків діяльності якого є авіація і космос. Місія отримала назву Zuma.

Всі спроби журналістів з'ясувати щось більш конкретне щодо Zuma успіхом майже не увінчалися. Точно відомо лише, що космічні апарати не належать Національному розвідувальному бюро США. Вони будуть працювати на висоті близько 2 тисяч кілометрів над планетою, але скільки апаратів буде запущено в космос в рамках місії - невідомо.

Раніше НВ повідомляло, що двигун нового покоління для ракети Falcon-9 вибухнув під час випробувань. Надзвичайна подія сталася в неділю, 5 листопада, на одному з об'єктів компанії в Техасі. Через кілька днів компанія підтвердила те, що сталося, зазначивши, що ніхто з персоналу не постраждав.

Показати ще новини
Радіо НВ
X