"Сонячний" літак Solar Impulse 2 вийшов на фінішну пряму кругосвітньої подорожі

12 липня 2016, 12:19
Літак Solar Impulse 2, що працює на сонячних батареях, залишив іспанське місто Севілья і відправився в Каїр. Це передостанній етап кругосвітньої подорожі, розпочатої минулого року

Solar Impulse 2 перелетить з Іспанії до Єгипту орієнтовно до 13-14 липня. Екіпаж сподівається, що на підльоті до Каїру вдасться сфотографувати літак на тлі пірамід. Після посадки в Каїрі Solar Impulse залишиться здійснити лише один переліт. Його шлях буде лежати в Абу-Дабі (ОАЕ), де навколосвітня подорож "сонячного" літака почалася в березні минулого року.

Відео дня

Для пілота Андре Боршберга поїздка в Єгипет стане останньою за штурвалом Solar Impulse 2. На останній ділянці управляти їм буде Бертран Пікар.

"Цей політ має величезне значення оскільки для мене він стане останнім у цій кругосвітній подорожі, - зізнається Боршберг. – Я почав замислюватися про це. Я радий, що ми наближаємося до кінця, але я залишаюся пильним, оскільки подорож ще не закінчилося. Я повинен бути максимально зосередженим".

Навколосвітня подорож літака, що працює на сонячних батареях, почалася 9 березня минулого року. Після вильоту з ОАЕ він встиг відвідати Оман, Індію, Китай і Японію, після чого відправився на Гаваї. Там літаку довелося затриматися на цілих 9 місяців у зв'язку з технічними неполадками. Подорож Solar Impulse 2 продовжилося в квітні поточного року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X