Сонячне місто. Всі новобудови Сан-Франциско будуть оснащуватися сонячними панелями

25 квітня 2016, 10:55
Наглядова рада Сан-Франциско одноголосно прийняла рішення зобов'язати будівельників нових будинків оснащувати свої будівлі сонячними панелями. Це перше настільки велике місто в США, яке прийняло таке рішення

"Збільшуючи використання сонячної енергії Сан-Франциско знову стає на чолі нації в боротьбі з кліматичними змінами і скороченням нашої залежності від викопного палива", - розповів член наглядової ради Скотт Вейнер. За його словами, використання міських дахів для будівництва сонячних панелей, є "ефективним способом підтримки сонячної енергії і поліпшення навколишнього середовища".

Відео дня

Тільки наявні на сьогоднішній день будівельні проекти забезпечать спорудження в місті 50000 нових сонячних панелей. Це дозволить знизити річний рівень викиду CO2 на 26,3 млн тонн.

Це не остання ініціатива влади Сан-Франциско, спрямована на поліпшення екологічної обстановки. Очікується, що в майбутньому будівельників зобов'яжуть розбивати сади на тих дахах, де будівництво сонячних панелей буде неможливим.

Раніше міська влада вирішила повністю заборонити торгівлю напоями у пластикових пляшках у громадських місцях до 2020-го року. Порушення заборони потягне за собою штраф у розмірі до $1000.

Показати ще новини
Радіо NV
X