Що впало, те пропало. Вчені спростували міф про нешкідливість швидко піднятої їжі

30 березня 2016, 15:48
Британські дослідники запевняють, що їжу, що впала на підлогу, варто викинути, а не вживати, незалежно від того, наскільки швидко вона була піднята

За словами доктора Лізи Екерлі з Університету Солфорд у Великобританії, таке легковажне ставлення до їжі несе загрозу для здоров'я. Воно підвищує ризик зараження кишковою паличкою або сальмонелою, які здатні моментально потрапити на їжу, що впала. Доктор Екерлі називає їх "безшумними вбивцями", яких ми не можемо побачити.

Відео дня

Дослідження, проведене компанією Karcher, показує, що звичка не позбуватися від їжі, яка побувала на підлозі, є досить поширеною. Так, 37% людей, які брали участь в опитуванні компанії, зізналися, що з'їли б те, що побувало на підлозі на кухні. 38% респондентів не погребували б їжею з підлоги у вітальні.

В якості захисного засобу доктор Екерлі рекомендує частіше робити прибирання. "Невелике, але регулярне прибирання є більш важливим, ніж генеральне", - каже вона, додаючи, що найкраще вдаватися до засобів парового прибирання, оскільки бактерії легко знищуються високими температурами.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X