Samsung оголошує результати конкурсу «Samsung назустріч знанням 2015»

28 січня 2016, 12:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Компетентне журі визначило автора найкращого відеоролика, який отримає цінні призи від компанії Samsung Electronics.

Компанія «Samsung Electronics Україна» оголошує результати конкурсу «Samsung назустріч знанням 2015», який проходив з 7 грудня 2 015 року по 19 січня 2016 року. Проект був реалізований за підтримки Міністерства освіти і науки України і є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей». Її мета полягає в залученні уваги громадськості до соціально значущих проблем та наданні реальної допомоги у сфері освіти та охорони здоров'я дітей.

Відео дня

Цього року учасниками конкурсу «Samsung назустріч знанням 2015» стали представники 6 шкіл-переможців конкурсу, проведеного в 2014 році: Вінницька загальноосвітня школа №33, Тернопільська спеціалізована школа №5, Мелітопольська загальноосвітня школа №23, гімназія ім В.М. Гнатюка в місті Бучач, Кременчуцький ліцей «Політ», а також загальноосвітня школа №27 міста Суми.

Конкурс «Samsung назустріч знанням 2015» спрямований на стимулювання використання «смарт-класів», в той час як його завданням стала демонстрація викладачами найбільш значущих поліпшень в освіті, які стали можливі завдяки «смарт-класам» Samsung, у форматі відео-уроку.

«Конкурс відеороликів на базі смарт-класів у школах, які перемогли торік, - дуже важлива ініціатива компанії, оскільки дає можливість оцінити реальний внесок сучасного технічного обладнання в школах в якість навчального процесу. Проект «Samsung назустріч знанням» не тільки робить значний внесок у розвиток освіти в Україні, а й залучає українські школи, учнів та вчителів до глобальних ініціатив», - зазначила Євгенія Гавриленко, менеджер проектів корпоративної соціальної відповідальності компанії« Samsung Electronics Україна».

«Міністерство освіти і науки України надає підтримку проекту «Samsung назустріч знанням» з метою сприяння модернізації технічного оснащення українських шкіл. Цей проект дуже значущий для сфери української освіти, так як має практичне значення і стимулює вчителів України використовувати можливості новітніх технологій у навчальному процесі »- стверджує головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Богдан Кудренко.

Конкурсні роботи оцінювалися за кількома критеріями, а саме: єдність і витриманість стилю, авторська оригінальність ідеї, дотримання основних дидактичних принципів навчання при впровадженні обладнання «смарт-класу» під час уроку (системність, послідовність, доступність, науковість, наочність), обґрунтованість і доцільність використання «смарт-класу», а також різноманітність підходів до використання «смарт-класу» в рамках одного уроку. Оцінювання здійснювалося за п'ятибальною шкалою по кожному з перерахованих параметрів, в результаті чого виводилася середня оцінка конкурсної роботи.

Переможцем стала Шаповал Ольга Григорівна, яка представляє Кременчуцький ліцей «Політ». Вчитель-переможець отримає смартфон Samsung Galaxy A5, а школа, яку він представляє, стане володарем 55-дюймового телевізора Samsung J6500AUXUA.

Крім того, окремо була відзначена креативність роботи викладача Мелітопольської загальноосвітньої школи №23. Рішенням компанії «Samsung Electronics Україна» Кидалова Наталія Олександрівна буде нагороджена смартфоном Samsung Galaxy J5. Варто відзначити, що команда Наталії Олександрівни двічі перемагала у конкурсі «Samsung назустріч знанням» - в 2008 і 2014 році.

Більш детально ви можете ознайомитися з інформацією про конкурс на сайті http://www.samsung.com/ua/school_contest/

Про соціальну ініціативу «Samsung назустріч знанням»

Загальнонаціональний освітній проект «Samsung назустріч знанням», який є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей », проходить в Україні восьмий рік поспіль. За попередні роки в проекті взяло участь більше 5000 шкіл, було отримано понад 9000 есе, більш ніж 40 шкіл були обладнані новими комп'ютерними класами та мультимедійними лабораторіями від Samsung.

У 2014 році перед учасниками стояло завдання описати школу майбутнього і розкрити своє бачення за допомогою відеопрезентацій. У результаті публічного голосування з 15 команд було визначено 6 лідерів

У ролі призу виступали сертифікати на установку «смарт-класів» для своїх шкіл. До їх складу входить інтерактивна дошка Samsung, 30 планшетів Samsung Note 10.1 2014 edition і Tab 4, монітор і комп'ютер для викладача, багатофункціональний пристрій, а також шафа для зарядки і зберігання планшетів. Крім того, «смарт-клас» від Samsung оснащений спеціальним програмним забезпеченням.

Про компанію Samsung Electronics

Samsung Electronics Co., Ltd. втілює в життя передові ідеї та впроваджує інноваційні технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку в світі телевізорів, смартфонів, портативних пристроїв, планшетів, камер, побутових приладів, принтерів, медичних пристроїв, мережевих систем, напівпровідників та світлодіодних рішень. Компанія є одним з лідерів в галузі розвитку інноваційної індустрії Інтернету речей (Internet of Things) завдяки відкритій платформі SmartThings, широкому асортименту «розумних» пристроїв і проактивному міжгалузевому співробітництву. У 84 країнах світу в компанії Samsung працюють понад 319 000 людей, а річний обсяг продажів становить 196 млрд дол. США. Для отримання більш детальної інформації, останніх новин, тематичних статей і матеріалів для преси, відвідайте розділ news.samsung.com.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X