Псевдореспубліка на МКС. Російські космонавти розгорнули прапор так званої ЛНР на орбіті

6 липня, 12:19
Космонавти Олег Артем'єв, Денис Матвєєв та Сергій Корсаков позують із прапором т.зв. ЛНР (Фото:роскосмос)

Космонавти Олег Артем'єв, Денис Матвєєв та Сергій Корсаков позують із прапором т.зв. ЛНР (Фото:роскосмос)

Росія продовжує роботу на Міжнародній космічній станції поряд із країнами, що борються проти її агресії. Днями російські космонавти розгорнули прапор квазідержави ЛНР на борту МКС.

У своєму офіційному акаунті в Telegram Роскосмос розмістив фото трьох усміхнених космонавтів із прапором псевдореспубліки ЛНР. Знімок Олега Артем'єва, Дениса Матвєєва та Сергія Корсакова зроблено на Міжнародній космічній станції, яка є спільним проектом Японії, США, Канади, Росії та ЄКА.

Відео дня

Фото із прапором було розміщене 3 липня, яке, за заявою Роскосмосу, є «довгоочікуваним днем, на який жителі окупованих районів Луганської області чекали вісім років». Ймовірно, йдеться про дату захоплення Лисичанська, яку росіяни також оголосили і датою. «звільнення ЛНР».

МЗС України вже відреагувало на витівку російських космонавтів, закликавши все ж таки виключити росіян зі всіх космічних програм.

Раніше російські астронавти прибули на МКС у жовто-синіх костюмах. Це не було актом підтримки України — головна космічна компанія РФ Роскосмос відразу назвала українців «бендерівськими виродками.»


Росія продовжує роботу на МКС, незважаючи на свою агресивну експансистську політику щодо України. Партнери не поспішають припиняти цю співпрацю, оскільки таке рішення може бути фатальним для МКС, за заявою глави NASA Білла Нельсона.

При цьому глава Роскосмосу Дмитро Рогозін неодноразово погрожував розірвати цю співпрацю. А одного разу навіть вирішив підірвати МКС.

Показати ще новини
Радіо НВ
X