Роботи-шахтарі і сховища в грунті. Ілон Маск розкрив подробиці колонізації Марса

24 жовтня 2016, 14:52
На сайті Reddit Ілон Маск розповів, як його компанія SpaceX буде колонізувати Червону планету

Глава американської компанії SpaceX Ілон Маск розглянув безліч аспектів колонізації Марса і описав їх на сайті Reddit.

В одній із найпопулярніших своїх відповідей Маск підтвердив, що дійсно назве свій корабель для колонізації Марса "Золоте серце". Фанати книги Дугласа Адамса "Автостопом по Галактиці", з якої взято назву апарату, захоплені і зізнаються в коханні Маску.

Відео дня

Глава SpaceX розповів також про етапи дослідження Червоної планети. За його словами, спочатку на Марс полетять спеціальні капсули Dragon. Вони будуть використовуватися для розвідки і з'ясування найкращого способу для отримання води за реакцією Сабатье - з кисню і метану.

Потім безпілотний корабель Heart of Gold буде доставляти матеріали для створення основи заводу з виробництва ракетного палива, а перша місія з екіпажем введе це підприємство в експлуатацію. Після цього SpaceX буде відправляти нову місію на Марс кожні 26 місяців, поки колонія повністю забезпечить себе паливом.

Компанія Маска веде розробку нового сплаву, неймовірно стійкого до окислення — для турбонасоса окислювача, якому доведеться працювати під неймовірним тиском до 300 бар. Перші тести, за словами Маска, вселяють оптимізм.

Крім того, Маск припускає, що сховища для перших поселенців на Марсі будуть розташовуватися усередині планети, а для повсякденного життя на поверхні будуть створені купола. Ці сховища будуть будувати роботи-шахтарі та інших дроїди.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X