Пряник для геніїв: Нью-Йорк заманює молоді таланти візовими поблажками

24 лютого 2016, 11:20
Корпорація економічного розвитку Нью-Йорка спільно з міським університетом запустили візову програму, метою якої є залучення в місто молодих підприємців зі свіжими ідеями

Програма називається IN2NYC. Вона передбачає видачу 80 тимчасових робочих віз, що виходять за рамки загальнонаціональних квот. В обмін підприємці, які отримали таку візу, будуть співпрацювати зі студентами та викладачами Міського університету Нью-Йорка і паралельно розвивати свої стартапи.

Відео дня

Ініціатори проекту розраховують, що підприємці з часом зможуть поставити на ноги свій бізнес, який стане джерелом поповнення скарбниці Нью-Йорка за рахунок податків. Крім того, вони припускають, що кожен власник візи за програмою IN2NYC зможе і сам дати роботу як мінімум трьом людям.

"Можливість імміграційного адвоката допомогти наступному Элону Маску (уродженцю ПАР), у якого немає візи, або студентові коледжу без статусу, ще ніколи не була настільки значною", - коментує ініціативу нью-йоркців Пітер Асаад, партнер юридичної фірми Immigration Solutions Group з Вашингтона.

Щороку робочі візи H-1B у США отримує 65000 іноземних фахівців. Ще 20000 виділяється для іноземних студентів, які отримали вчений ступінь в Штатах. Однак кількість претендентів на них набагато вище. У минулому році таких налічувалося 233 тисячі осіб.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X