Передплачував тематичні журнали і купував багато книг. Здається, принц Філіп обожнював інопланетян і НЛО

17 квітня 2021, 15:09
НВ Преміум

Герцог Единбурзький принц Філіп, який пішов з життя у віці 99 років, дуже цікавився тематикою НЛО й інопланетян. Про це розповів письменник Філіп Ід, який працював над біографією принца.

«Мене вразило одкровення... про те, що конюший принца Філіпа одного разу вирушив за наказом принца на зустріч з інопланетним гуманоїдом», — написав він у анотації до книги Принц Філіп: Бурхливі ранні роки життя людини, яка одружилася з Королевою Єлизаветою II. Але про це пізніше.

Відео дня

Ймовірно, першим, хто почав цікавитися подібною тематикою в королівській родині, був Луїс Маунтбеттен — його дядько, який був дуже близький з Філіпом.

За словами письменника, Маунбеттен був упевнений, що інопланетяни можуть існувати і жити в зовсім відмінних від людських умовах: «Чому життя на іншій планеті із зовсім іншими умовами має якимось чином нагадувати життя на нашій планеті? Їх мешканці можуть бути газоподібними, круглими або дуже великими. Вони можуть не дихати, не їсти... Якщо людство хоче вижити, нам потрібно буде об'єднатися», — цитує Ід лист Маунбеттена, написаний у 1950 році.

Звіт Маунтбеттена про зустріч його муляра з НЛО (Фото: Broadlands Archive)
Звіт Маунтбеттена про зустріч його муляра з НЛО / Фото: Broadlands Archive

У лютому 1955 року він навіть друкував офіційний звіт про НЛО над одним зі своїх маєтків, який виявили лише в 1979 році. У ньому він розповів про свого муляра Фреда Бріггса, який нібито зустрівся з інопланетянами під час поїздки на велосипеді. У небі він побачив летючу тарілку, що ширяла, і з якої на сходи, що спустилася до землі, вийшов чоловік, «одягнений у чорний комбінезон і шолом». Потім НЛО відлетіло, а Бріггса збила з велосипеда «невидима сила».

Показати ще новини
Радіо НВ
X