Правда чи міф? Вживання моркви покращує зір

19 лютого 2019, 22:02
Багато лікарів стверджують, що для поліпшення зору треба їсти багато моркви. І справді - мало хто бачив зайців в окулярах. Втім, НВ вирішило з'ясувати, наскільки це поширене переконання стосується дійсності

Морква містить багато вітамінів: В, РР, Е, К. Також у цьому овочі міститься багато бета-каротину, який, потрапивши в організм людини, перетворюються на вітамін А. А от чи допомагає вона поліпшити зір?

Відео дня

Міф: вживання моркви покращує зір

Дійсність. Міф про вплив моркви з'явився в середині минулого століття. Під час Другої світової війни англійці розробили новий радар, який давав змогу пілотам "бачити" німецькі бомбардувальники вночі. Щоб приховати появу нової технології, британські повітряні сили поширили публікації про те, що подібний зір — результат дієти пілотів.

Навіть більше, дослідження Смітсонівського інституту в США стверджує, що вже в 1941 році британське міністерство продовольства запустило рекламну кампанію, щоб змусити людей їсти більше овочів, зокрема, моркви та картоплі. А в США приблизно в цей же час на екранах з'явився кролик Баггз Банні з незмінною морквиною в лапах. Так намагалися рекламувати споживання овочів взагалі і моркви зокрема.

Однак морква дійсно допомагає поліпшити деякі аспекти зору. Зокрема, досить рідкісне захворювання під назвою нікталопія - нічна сліпота - спричиняється нестачею в організмі вітаміну А. І, хоча цього вітаміну достатньо в м'ясі та інших продуктах, жителям бідних країн Африки, які страждають на нікталопію, часто рекомендують їсти більше моркви - просто тому, що вона дешевша від м'яса.

"Ми бачимо цю проблему в бідних країнах, де ще відчутна межа між часом збору врожаю і голодним сезоном", - розповіла Кіт Вест, професор охорони здоров'я Університету Джона Гопкінса, яка досліджувала роль вітаміну А в організмі людини. "Ці групи населення можуть зіткнутися з реальним дефіцитом вітаміну А, особливо серед дітей, які ростуть".

За словами заступника клінічного директора Національного інституту ока Емілі Чу, щороку від чверті мільйона до півмільйона таких дітей стають сліпими внаслідок нестачі вітаміну А. Однак, нестача вітаміну А стосується в основному дітей з Індії, Непалу та країн Африки.

А якщо людина харчується нормально, то додаткове споживання моркви їй не потрібно - дефіцит вітаміну А трапляється тільки у кожного двадцятого жителя, йдеться в дослідженні Кіт Вест. Ба більше - в деяких випадках у людей, які споживають багато моркви, можуть виникнути проблеми з сітківкою ока.

Отже, фанатизм тут не потрібен. Достатньо вживати одну страву з морквою на день, хоч це суп чи популярна морква по-корейськи.

Висновок. У деяких випадках вживання моркви допомагає поліпшити зір. Але це стосується передусім людей з нестачею вітаміну А в організмі. Але таке захворювання - рідкість за межами деяких країн Африки й Азії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X