Потрібен Фокс Малдер. У США опублікували "доказ зустрічі з НЛО"

13 березня 2018, 21:15

Аналітична компанія To the Stars Academy of Arts and Science опублікувала відео, на якому літак ВПС США нібито веде спостереження за НЛО.

Представники організації запевняють, що відео було записано на східному узбережжі США в 2015 році, говориться в статті Live Science.

У ролику можна помітити овальний об'єкт, який з великою швидкістю рухається над поверхнею моря. Переговори пілотів винищувача F/A-18 Hornet свідчать про те, що НЛО вдалося захопити в приціл лише з третьої спроби. Розміри об'єкта оцінюються приблизно в 12 метрів.

Відео дня

Крістофер Меллон, колишній помічник міністра оборони у справах розвідки в адміністраціях Клінтона і Буша, а нині - радник To the Stars Academy of Arts and Science вважає, що відео, поряд з показаннями пілотів і операторів радіолокаційних станцій, свідчить про існування повітряних кораблів, набагато переважаючих військові технології Сполучених Штатів або їх союзників.

Експерти відзначили, що ланцюжок зберігання відеороликів неясний, що дозволяє в якийсь момент змінити їх. Меллон, однак, написав, що дивні спостереження добре відомі в оборонних і розвідувальних колах, але ніхто не хоче, щоб їх висміювали за привернення уваги до нез'ясовних явищ.

"Що нам не вистачає перш за все - це визнання того, що це питання вимагає серйозних зусиль по збору та аналізу даних. Воістину серйозні зусилля включали б, серед іншого, аналітиків, які могли б переглядати інфрачервоні супутникові дані, бази даних радарів NORAD і інші сигнали", - підкреслив Крістофер Меллон.

Проект вивчення НЛО, за даними джерел, існував в Пентагоні в якості неофіційного розширення американської програми виявлення авіаційних загроз.

"Однією з можливих теорій, які послужили прийняттю відповідної ініціативи, було припущення американських експертів, що якась "іноземна держава", можливо, Китай або Росія, розробила "технології наступного покоління, які можуть загрожувати Сполученим Штатам", - розповів колишній член конгресу.

В рамках цієї програми в тому числі була розроблена процедура опитування пілотів і інших співробітників Пентагону, які повідомляли, що вони зіткнулися з незвичайними явищами. Програма вивчення НЛО була закінчена в відомстві в 2012 році.

Раніше ЦРУ опублікувало розсекречені документи про НЛО і дослідженні психіки людини.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X