Потепління на марші. NASA показало, як смертоносний вуглекислий газ рухається планетою

14 грудня 2016, 09:48
Аерокосмічне агентство NASA опублікувало ролик, на якому показано поширення вуглекислого газу по Землі

Вчені Goddard Space Flight Cente об'єднали для цієї моделі дані різних супутникових вимірювань рівня вуглекислого газу в атмосфері і поєднали їх з моделлю змін погоди, пише Inverse.

Відео дня

Випущене у вівторок моделювання показує рух CO2 в атмосфері в період з вересня 2014 р. по вересень 2015 р. Це важливо тому, що вчені раніше мали лише загальне уявлення про те, що близько 50 відсотків викидів вуглекислого газу залишається в атмосфері, в той час як рослинність суходолу і океану поглинають другу половину приблизно в рівній мірі.

"Тим не менше, ці, здавалося б, прості цифри залишали вчених з критичними і складними питаннями. Які екосистеми, особливо на суші, поглинають цю кількість вуглекислого газу? Чи збільшується швидкість поглинання вуглекислого газу в океані і на суші?", - йдеться в релізі NASA.Нове моделювання не дає точні відповіді на всі питання, але показує, як гірські хребти і райони начебто кукурудзяного пояса Сполучених Штатів впливають на поглинання вуглекислого газу в залежності від сезону.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X