Пошуки "золотого поїзда" нацистів у Польщі поставили археологів в глухий кут

29 серпня 2016, 13:16
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Археологи проводили розкопки в південно-західній Польщі, розраховуючи знайти під землею поїзд, на якому німці перевозили цінності в роки Другої світової війни. Через 2 тижні вони вирішили згорнути роботи, визнавши невдачу

"Там нічого немає, - сказав один з шукачів Анжей Гайк. – Минулої ночі ми завершили роботи, які, треба визнати, не принесли плодів".

До нинішніх розкопок призвела заява, зроблена в серпні минулого року двома археологами-аматорами Пьотром Копером з Польщі та Андреасом Ріхтером з Німеччини. Вони стверджували, що за допомогою георадара знайшли потяг часів Другої світової війни. За їх оцінками, до його складу входило кілька вагонів, розташованих на глибині 8-9 метрів під землею.

Відео дня

Копер і Ріхтер вважали, що в основному потяг перевозив зброю, однак місцеві легенди розповідають про вантаж витворів мистецтва, коштовностей і золота. До розкопок вони приступили раніше в цьому місяці.

До теперішнього часу докази існування поїзда знайдені не були. Проте, шукачі не впадають у відчай. За словами Гайка, у вересні команда планує відновити пошуки на ділянці, розташованій "прямо по сусідству". Однак спершу їм доведеться отримати дозвіл на проведення робіт.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X