Пошуки літака, зниклого в Індійському океані, завершилися знахідкою 200-річного корабля

14 січня 2016, 19:14
Пошукова група, яка намагалася відшукати рейс 370 компанії Malaysia Airlines, зниклий в березні 2014, знайшла затонулий корабель 19 століття

В заяві Австралійського бюро транспортної безпеки йдеться, що спершу за допомогою сонара був виявлений об'єкт, форма якого вказувала на його рукотворне походження. Потім пошукова група відправила на місце автономний підводний апарат. Зроблені ним знімки, підтвердили: знахідка безумовно є затонулим кораблем.

Відео дня

Вивчивши фотографії, експерти з Західноавстралійського музею, прийшли до висновку, що це судно 19 століття, ймовірно зроблене з заліза або сталі. Примітно, що це вже другий затонулий корабель, який був знайдений в пошуках рейсу 370. У травні минулого року пошукова група знайшла інше судно, датоване кінцем 19-го століття.

Рейс 370 компанії Malaysia Airlines зник 8 березня 2014 року. Літак прямував з Куала-Лумпур (Малайзія) в Пекін (Китай). Він збився з курсу і зник з радарів в районі Андаманського моря, але розслідування показало, що літак продовжував політ ще кілька годин. Це дало підстави вважати, що він розбився на півдні Індійського океану.

З тих пір Австралія, за проханням малайзійського уряду, проводить пошуки літака. У 2015-му його флаперон був знайдений на узбережжі острова Реюньйон, розташованого на схід від Мадагаскару. Проте поки не було виявлено ніяких деталей, які б пролили світло на подробиці катастрофи.

Показати ще новини
Радіо NV
X