Поштова марка із зображенням Плутона здійснила рекордно далеку подорож

20 липня 2016, 16:07
Поштова марка, що була відправлена у космос на борту космічного апарату New Horizons, здійснила подорож на найдовшу відстань серед усіх поштових марок. Досягнення було занесене в книгу рекордів Гіннесса

Згідно з офіційним сайтом книги рекордів, марка пройшла шлях довжиною 5250843896 кілометрів. Марка з підписом "Плутон ще не вивчений" і зображенням самої карликової планети була випущена ще в 1991-му році. У 2006-му році вона була завантажена на борт New Horizons і відправлена в тривалу космічну подорож.

Відео дня

"Цей історичний політ до Плутона завершився 14 липня 2015-го року, після того як New Horizons пролетів більше трьох мільярдів миль за дев'ять з половиною років", - прокоментував подію голова відділу маркетингу та продажів Поштової служби США Джим Кокрейн.

Коли космічний апарат долетів до карликової планети, американська поштова служба припинила випуск подібних марок. Їм на зміну прийшли марки з підписом "Плутон вивчений".

Марці ще належить покращити свій рекорд, оскільки місія New Horizons триває. Космічний апарат тримає шлях до об'єкта поясу Койпера під назвою 2014 MU69. Він знаходиться приблизно на 1,6 мільярда кілометрів далі ніж Плутон.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X