Знайшлися важливіші справи. Пасажир, який заплатив $28 млн за подорож в космос з Джеффом Безос, відмовився від польоту

19 липня 2021, 17:09

Анонімний переможець аукціону, який влаштувала New Origin, відмовився від свого місця під час першого комерційного польоту в космос, який зробить копання Джеффа Безоса. Він заплатив за свій квиток $ 28 млн.

Теперь першим клієнтом New Origin стане 18-річний Олівер Демен, який приєднається до Джефа і Марка Безосів, а також 82-річної льотчиці Уоллі Фанк. Так, Демен і Фанк стануть найстаршим і наймолодшим астронавтами, які відправляться в космос.

Відео дня

Олівер є сином генерального директора Somerset Capital Partners Джоеса Демена, який заплатив за місце і вирішив поступитися ним своєму синові. Somerset — нідерландська приватна інвестиційна компанія.

У New Origin повідомляють, що переможець аукціону вирішив відмовитися від польоту, пославшись на накладки в своєму розкладі. Проте, він планує скористатися послугами компанії в майбутньому.

На Reddit вже з'явилася конспірологічна теорія про те, що насправді Демен і був тим самим переможцем аукціону, а всю історію з анонімом придумали спеціально для відводу очей, щоб не привертати уваги до людини, яка дозволяє собі витратити шалені $28 млн на політ.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X