Голос згори. Німецький стартап планує встановити на Місяці модуль стільникового зв'язку

11 серпня 2017, 17:32
Компанія PTScientists планує відправити на Місяць два ровера, які будуть передавати на Землю дані по мобільному стандарту LTE

Автори ідеї запевняють, що технологія LTE набагато економічніше за радіозв'язок, пише Science Alert .

Чотириколісні ровери, які розробляються спільно з Audi, отримають акумуляторні батареї, сонячні панелі і HD камеру. Також їм потрібен спосіб, щоб передавати дані назад на Землю. З цією метою німецька команда планує використовувати технологію LTE - ту ж систему бездротового зв'язку, яку ми використовуємо на Землі на наших мобільних телефонах.

Відео дня

"Ми будемо збирати багато наукових даних про Місяць і технологія високошвидкісної передачі даних дозволить роверам спілкуватися з модулем ALINA, щоб відправити цінні дані назад на Землю. Ми намагаємося показати, що ви можете використовувати найбільш поширені засоби зв'язку навіть на поверхні Місяця", - говорить один з інженерів стартапу, Карстен Беккер.

Відзначаються, що ровери будуть отримувати від сонячних батарей приблизно 90 ват енергії. Половина цього обсягу знадобиться для дослідження Місяця, а половину планували використовувати для радіопереговорів. LTE дозволить значно заощадити енергію.

Раніше НВ повідомляло, що приватна німецька компанія PTScientists розробляє два ключових елементи для польоту на супутник Землі: відповідальний за посадку на Місяць модуль ALINA і два місяцехода Audi Quattro Lunar для досліджень на поверхні супутника. Ровери будуть працювати від сонячних батарей, їх обладнають камерами високої чіткості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X