Після успіхів Tesla і PayPal Маск задумався про термоядерне бомбардування Марса

3 жовтня 2015, 18:12
Американський бізнесмен та винахідник Елон Маск розповів про колонізацію Марса і двох способах, які дозволять зробити планету більш теплою

Як передає Bloomberg, канадець вважає, що Марс можна нагріти за допомогою парникових газів або термоядерної бомби. На його думку, насичення планети парниковими газами займе занадто багато часу.

Відео дняОднак, якщо над полюсами Марса скинути термоядерні бомби, то планета нагріється значно швидше, заявив він під час інтерв'ю у вечірньому шоу Стівена Колберта.

Відповідаючи на пропозицію Маска, Кольберт сказав, що так чинять "суперзлодії". Ведучий шоу попросив бізнесмена відповісти, до кого той себе зараховує: до "суперменів" чи "суперзлодіїв". У відповідь Маск попросив не застосовувати до нього таку класифікацію: "Я намагаюся робити корисні речі".

Слон нагадує, що мільярдер Елон Маск очолює компанію Tesla Motors, що випускає електромобілі. Він також відомий як засновник компанії SpaceX, яка виробляє багаторазові вантажні космічні кораблі Dragon. Статки Маска оцінюють у $10 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X