Їжа інтелектуалів. Вчені дізналися, як шоколад впливає на роботу мозку

30 квітня 2019, 14:57

Згідно з дослідженням вчених з Італії, щоденне вживання шоколаду може покращувати мозкову діяльність людини.

Шоколад, який зроблений з какао, може покращувати пам'ять і процеси візуального сприйняття людини, пише Science Alert.

Дослідники з Університету Л'Акуїла в Італії визначили, що натуральні хімічні елементи, які містяться в какао, можуть мати терапевтичний ефект для функцій мислення людини.

Відео дня

Наприклад, поліфеноли, що містяться в какао і чорному шоколаді, підвищують рівень спокою і задоволення людини, а флаваноли можуть вирішити проблему вікового погіршення пам'яті. 

Вчені досліджували, як щоденне вживання шоколаду в різних кількостях впливає на роботу мозку. Виявилося, для людей старшого віку шоколад сприяв кращій увазі, пам'яті, сприйняття і функціям мови. Найбільш позитивно шоколад впливав на тих, у кого були легкі когнітивні розлади і проблеми з пам'яттю.

У здорових людей шоколад також викликав поліпшену мозкову активність. "Флаваноли какао благотворно впливають на здоров'я серцево-судинної системи і можуть поліпшити кровопостачання головного мозку. Ця структура особливо схильна до старіння і, отже, є потенційним джерелом погіршення пам'яті для людей старшого віку", - писали дослідники з італійського університету.

Проте, надмірне споживання шоколаду може нести і потенційні ризики, пов'язані з великою кількістю калорій, додаванням цукру і молока, а також наявності в ньому токсичних кофеїну і теоброміну. Крім можливо ожиріння, вчені підрахували, що вживання приблизно 85 плиток шоколаду може привести до отруєння.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X