Пікантний будинок. Археологи виявили в Ізраїлі двотисячорічну будівлю з амулетами у формі фалосів

28 лютого 2017, 14:02
Вчені, які працювали в місцевості Омріт на півночі Ізраїлю виявили римський будинок оздоблений зображеннями рослин і тварин, а також амулетами у вигляді пенісів

Ймовірно, будівля належала римському чиновнику, а незвичайні прикраси будинку потрібні були для того, щоб запобігти нещастю з господарем, пише Daily Mail.

Дослідники з американського штату Вісконсін відзначають, що подібні зображення були характерні для жителів Риму на початку нашої ери. Саме тоді почав розвиватися культ чоловічого начала. Визначити точний рік будівництва будинку фахівцям поки не вдалося.

Відео дня

Професор Даніель Шоуволтер, який вів розкопки, зазначає, що "будинок, можливо, був введений в експлуатацію римським чиновником, який жив у цьому районі". За словами науковців, багато римляни того часу сповідували культ Приапа, бога родючості, який часто зображується з масивним статевим членом.Будинок був зруйнований, ймовірно, протягом початку третього століття, оскільки дослідники виявили шар заливки поверх залишків будівлі. Серед заливки і були виявлені кілька амулетів у формі фалосів.

Раніше НВ повідомляло, що в ході розкопок у ізраїльських скелях на березі Мертвого моря знайшли печеру, в якій зберігалися сувої того ж періоду, що і знамениті сувої Мертвого моря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X