Брюс Вілліс відпочиває. Як NASA рятуватиме Землю і чим це закінчиться - фото
НВ Преміум

Брюс Вілліс відпочиває. Як NASA рятуватиме Землю і чим це закінчиться

15 травня 2020, 07:00

З’ясовуємо, як вчені планують захищати Землю від астероїдів і чим це може обернутися для нас

Астроном зі США заявив, що план NASA вдарити космічним кораблем астероїд може призвести до першого в історії штучного метеоритного дощу. Вчені припускають, що це дозволить їм краще вивчити космічні камені й оцінити можливість видобутку з них корисних копалин.

2020-й виявився скупим на хороші події: крім загострення міжнародної політичної ситуації як на Землі, так і за її межами, і погіршення проблем із кліматом, світ охопила пандемія коронавірусу, наслідки якої ми розгрібаємо досі.

Відео дня

Примітно, що експерти ще торік передбачали подібні події, заявляючи, що шанси на загибель всього людства у 2020-му значно зросли.

На цьому тлі традиційні новини про «наближення до Землі смертельного астероїда» здавалися дитячим белькотом навіть для найвразливіших людей.

Незважаючи на те що шанс зіткнення подібних астероїдів із Землею мізерний, і вони пролітають досить далеко від нашої планети, у NASA вже запланували місію зі знищення одного з космічних каменів.

Це буде певного штибу репетиція, на випадок якщо Земля дійсно опиниться під загрозою зіткнення з величезним астероїдом.

Щоправда, деякі астрономи вважають, що місія NASA зі знищення гіпотетично небезпечного астероїда може призвести до першого в історії штучного метеоритного дощу.

Чи варто нам цього боятися і якими можуть бути наслідки такого дощу для космічних апаратів на орбіті Землі — давайте з'ясуємо разом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X