Падіння Сатани. Студентка знайшла приховане послання в поемі Джона Мільтона Втрачений рай

16 вересня 2019, 22:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Студентка Міранда Фаал Університету Тафтса в Массачусетсі знайшла акровірш у поемі Джона Мільтона, якій більше 350 років. Фаал пояснює прихований зміст тексту падінням Сатани, а також спокусою Адама і Єви.

Поети-класики відомі прихованими посланнями, які вони залишали в своїх текстах. Одним з найбільш поширених прийомів для таких послань був акровірш, - слово або текст, яке складене з перших букв кожного рядка вірша. Часто акровірші є частиною сюжету і можуть провіщати події у тексті.

Відео дня

Попри те, що поемі англійського письменника Джона Мільтона Втрачений рай більше 350 років, і її вивчали багато літераторів по всьому світу, студентка з США нещодавно знайшла ще одне «пасхальне яйце» у цьому творі.

Міранда Фаал з Університету Тафтса в Массачусетсі опублікувала своє дослідження, в якому вона інтерпретує акровірш з дев'ятої книги Втраченого раю.

Фаал помітила, що на моменті суперечки Адама з Євою перші літери кожного рядка складаються у слово FFAALL, тобто Fall два рази  англ. Fall - падати), а останні три рядки також починаються з літер FALL, тільки знизу вгору.

Студентка вважає, що три «Fall» пов'язані з подвійним падінням людства в образі Адама і Єви, а третє «Fall» може символізувати падіння Сатани або падіння всіх трьох персонажів, спокушених гординею.

onlinelibrary.wiley.com
Фото: onlinelibrary.wiley.com

«У кінцевому рахунку, акровірш зводить увесь вірш до його суті: три випадкових падіння, два втрачених раю. Подібно до багатьох відомих акровіршах, він працює як противага до основного тексту, який його формулює, пророкуючи, що все не так, як здається», - пояснює Міранда Фаал.

Ще один акростих з Втраченого раю Мільтона зі словом SATAN (Сатана) знайшли у 1977-му.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X