Опубліковане відео повернення на Землю новітнього американського орбітального безпілотника

10 травня 2017, 18:04
ВПС США повідомили про успішне повернення на Землю орбітального безпілотного літального апарату X-37B Orbital Test Vehicle 4 (OTV-4)

В американському відомстві уточнили, що безпілотник OTV-4, розроблений Boeing, провів на орбіті 718 днів і повернувся на Землю 7 травня 2017 року.

"Приземлення OTV-4 знаменує черговий успіх нашої програми X-37B...Ця місія ще раз встановила рекорд за тривалістю перебування на орбіті. Ми неймовірно задоволені роботою космічного апарату і раді даним, які зібрані під час експерименту", - сказав підполковник Рон Фелен, керівник програми X-37B.

Відео дня


Як пише N+1, запуск безпілотного апарату X-37B, одного з двох існуючих зразків, відбувся в травні 2015 року. Які саме завдання апарат виконував на орбіті, американські військові не розкривають, так як практично всі деталі програми X-37B засекречені.

Американські військові офіційно заявляли тільки про те, що безпілотник може бути використаний для доставки на орбіту мікросупутників.

X-37B має в довжину 8,8 метра, розмах його крила - 4,5 метра. Злітна маса безпілотника, який здатний після повернення з орбіти здійснювати посадку в звичайному режимі літака, становить близько п'яти тонн. За непідтвердженими даними, в перспективі такі апарати будуть виконувати розвідувальні завдання та розподіляти на орбіті космічні апарати.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X