Ми навіть знаємо, хто їх придбає першим. Omega випустила годинник Marstimer, що показує час на Землі та на Марсі

29 вересня, 12:54
Новий годинник показуватиме час на Марсі (Фото:Omega)

Новий годинник показуватиме час на Марсі (Фото:Omega)

Компанія, що випустила перший годинник, який побував на Місяці, заздалегідь зайнялася створенням аксесуару для майбутніх колонізаторів Марса. Або просто для тих, хто мріє про польоти до Червоної планети.

Новий Speedmaster X-33 Marstimer створений компанією Omega у співпраці з Європейським космічним агентством. Це гібридний годинник, який показує час і часові пояси на Землі та на Марсі.

Відео дня

«Усі, хто цікавиться космосом чи просто науковою фантастикою, одержимі Марсом. Він породив стільки цікавості, стільки неймовірних історій. Ми навіть вигадали ім'я для його уявних жителів. Він так близько, але так далеко», — ділиться своїми думками Рейнальд Ешліман, президент і головний виконавчий директор Omega.

Частина лінійки Omega X-33 Mars Watch, яка була представлена ​​в 1998 році і сертифікована NASA для використання астронавтами на борту Міжнародної космічної станції, показувала час, що минув з початку місії, сигнали тривоги та вічний календар.

Додаткові функції Marstimer, розроблені за запатентованою ліцензією ESA, включають можливість відстежувати дату та час марсіанського сонця у нульовому меридіані. Відомо, що день на Марсі на 39 хвилин довший, ніж Землі. Годинник також оснащений інноваційним сонячним компасом, який показує північ як на Землі, так і Марсі.

Навколо чорного циферблату розташований безель з анодованого алюмінію кольору оксалату червоного гематиту, що нагадує колір марсіанського пилу. Той самий відтінок присутній і на секундній стрілці, яка має градієнт від чорного до червоного гематиту.

На задній кришці годинника витіснений логотип Omega Seahorse, навколо якого вигравірувано: Speedmaster X-33 Marstimer і ESA Tested and Qualified.

Годинник поставляється з двома браслетами: титановим та тканинним NATO. Обидва знаходяться у спеціальному футлярі, на внутрішній стороні якого є посилання на Червону планету: репродукція ущелини Хебес — каньйону з крутими схилами на поверхні Марса.

Вартість новинки становитиме $6400.

Omega
Фото: Omega
Показати ще новини
Радіо НВ
X