Офісний центр, надрукований на 3D-принтері, і найбільший у світі радіотелескоп – кращі наукові фото тижня

28 травня 2016, 20:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
На цьому тижні кращі наукові фото прийшли з Азії. У Дубаї надруковали на 3D-принтері і запустили в роботу повноцінну офісну будівлю, а китайські ЗМІ опублікували фотографії найбільшого у світі радіотелескопа FAST

Архітектурні дива Дубая відомі на весь світ, і тепер їх стало більше. У місті з'явилася офісна будівля, складові частини якої були надруковані на 3D-принтері. За словами міністра у справах кабінету міністрів ОАЕ Мохаммеда аль-Гергаві, у ньому розміщуються повністю функціональні офіси.

Відео дня

Предполагается, что к 2030 году четверть зданий Дубая будет печататься на 3D-принтере / Dubai Media Office / Тwitter
Предполагается, что к 2030 году четверть зданий Дубая будет печататься на 3D-принтере / Dubai Media Office / Тwitter Фото:

У офісного центру тільки один поверх, а його площа становить 250 кв. м. На його створення пішло 17 днів і 140 $тисяч. Тимчасово у ньому буде розміщуватися штаб-квартира Дубайського фонду майбутнього, який займався зведенням будівлі.

В окрузі Пінтань в китайській провінції Гуйчжоу через кілька тижнів буде завершено будівництво найбільшого у світі радіотелескопа FAST. А поки китайські ЗМІ вперше оприлюднили його знімки.

По мнению экспертов, FAST поможет Китаю сделать серьезный рывок в космической гонке
По мнению экспертов, FAST поможет Китаю сделать серьезный рывок в космической гонке Фото:

Діаметр телескопа, який є одним з пріоритетних наукових проектів Китаю, складає 500 метрів. Завдяки FAST вчені зможуть просунутися у вивченні Всесвіту і пошуках позаземного життя.

Індія успішно провела випробування космічного шатла і включилася в гонку за створення космічних апаратів багаторазового використання. Поки це тільки прототип довжиною 7 метрів. Повноцінний шаттл, який буде в 5 разів більше, з'явиться на світ протягом десятиліття.

Прототип шаттла обошелся Индии в $14 миллионов
Прототип шаттла обошелся Индии в $14 миллионов Фото:

В ході тестового запуску прототип піднявся на висоту 65 км і розвинув швидкість в 5 махів (у п'ять разів більше швидкості звуку). По завершенні випробувань, які тривали близько 13 хвилин, апарат сів у Бенгальській затоці.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X