Об'єднані Арабські Емірати побудують місто для імітації життя на Марсі

28 вересня 2017, 14:25
Влада ОАЕ оприлюднили плани з будівництва міста під назвою Mars Scientific City

Це поселення стане найбільшою симуляцією, яка забезпечує реалістичну імітацію умов життя на поверхні Марса, пише Science Alert.

Місто буде складатися з декількох куполів, в яких розмістяться всі необхідні для освоєння іншої планети елементи: лабораторії для виробництва продуктів харчування, енергії і води, а також кошти для проведення тестів. Розмір містечка складе 176,5 гектарів. На реалізацію Mars Scientific City влади ОАЕ сподіваються витратити 500 млн дирхамів, тобто більше $136 млн.

Відео дня

Усередині куполів проводитимуться експерименти з вирощуванням рослин. При цьому місто, як планує розробники, повинен буде повністю себе забезпечувати "продуктами харчування, водою і енергією".

План проекту Mars Scientific City включає в себе експериментальний елемент: в моделі міста на протязі одного року буде жити команда вчених.

Раніше НВ повідомляло, що вчені попередили про нові ризики польоту на Марс. Американські вчені з'ясували, що космічна радіація запускає в організмі "ефект доміно", який призводить до незворотних наслідків.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X