Новий вид каліфорнійської молі назвали на честь Дональда Трампа

18 січня 2017, 15:11
Маленький метелик отримав ім'я Neopalpa donaldtrumpi на честь майбутнього президента США

Канадський біолог і систематик Вазрик Назарі натрапив на невідомого раніше метелика, коли вивчав колекції Музею ентомології Богарта, повідомляється в журналі ZooKeys.

Відео дня

До цього відкриття вважалося, що рід Neopalpa складається всього з одного виду, що мешкає у Каліфорнії. Однак моль Трампа відрізняється від особин цього виду, зокрема, оранжево-жовтими передніми крилами і будовою статевих органів.

"Новий вид назван на честь Дональда Дж. Трампа, який повинен прийняти присягу в якості 45-го президента Сполучених Штатів 20 січня 2017 року. Причина такого вибору назви полягає в необхідності привернути широку увагу громадськості до продовження захисту віддалених місць в США, які досі містять багато неописаних видів. Видовий епітет обраний через схожість лусочок на голові молі і зачіски містера Трампа", - йдеться в статті Вазрика Назарі.

Ареал проживання молі Трампа, розмах крил якої складає менше сантиметра, простягається від південної частини штату Каліфорнія до штату Нижня Каліфорнія в Мексиці.

В кінці 2016 року НВ повідомляло, що вчені офіційно назвали невелику рибку з Гавайських островів на честь президента США Барака Обами.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X