Новий погляд на салат. Вчені довели, що жири покращують корисні властивості овочів

10 жовтня 2017, 22:07
Дослідники з Айови з'ясували, що вживання в їжу салату з додаванням жиру сприяє засвоєнню восьми різних мікроелементів

У той же час, якщо такий же салат вживати без олії, організм засвоїть менше поживних речовин, пише Medical Express.

Дослідження, яке провела Венді Уайт, доцент в області харчування людини, довело, що олії допомагають в поглинанні семи різних мікроелементів в салаті з овочів. Ці поживні речовини включають в себе чотири каротиноіда - альфа- і бета-каротин, лютеїн і лікопін, а також дві форми вітаміну Е і вітамін К. Масло також сприяє поглинанню вітаміну А, який утворюється в кишечнику з альфа- і бета-каротинів.

Відео дня

На думку Уайт, покращене поглинання поживних речовин дає цілий ряд переваг для здоров'я, включаючи профілактику раку і збереження зору. При цьому є пряма залежність між кількістю олії і обсягом засвоєних організмом речовин.

Результати дослідження показали, що найкращий результат досягався при додаванні в їжу 32 грамів рослинної олії в день, тобто трохи більше, ніж дві столові ложки.

Раніше НВ розповідало про те, що гарвардські вчені назвали овочі, які заважають схуднути. Результати досліджень показали, що схуднути заважають кукурудза, слідом за якою йдуть картопля і горох. Втім, незважаючи на нові дані, фахівці відзначають, що не варто повністю виключати зі свого раціону ці продукти.

Показати ще новини
Радіо НВ
X