Нові горизонти авіації: NASA і Lockheed Martin розробляють тихий надзвуковий авіалайнер

1 березня 2016, 14:43
NASA уклало контракт з компанією Lockheed Martin на створення тихого надзвукового пасажирського авіалайнера

За словами глави NASA Чарльза Болдена, на проект планується виділити $20 мільйонів, новий пасажирський літак буде використовувати технологію зменшення надзвукового шуму (QueSST), пише N+1 з посиланням на сайт відомства.

Відео дня

Глава агентства повідомив, що подібна технологія допоможе авіалайнеру знизити інтенсивність шуму до рівня м'яких пульсацій, що відрізняє майбутню машину від звичайних надзвукових літаків, які видають сильні акустичні удари.

NASA відвело компанії Lockheed Martin 17 місяців на розробку початкового дизайну літального апарату, після чого розпочнеться етап детального проектування, будівництва дослідного екземпляра літака і льотних випробувань.

Зазначимо, що створення подібного авіалайнера є частиною програми New Aviation Horizons, в рамках якої NASA планує добитися скорочення споживання палива, а також зменшення рівня викидів та шуму за рахунок розробки нових конструкцій літаків.

Раніше європейський авіаційний концерн Airbus отримав патент на будівництво надзвукового літака, який буде здатен скоротити подорож з Нью-Йорка до Лондона з семи годин до однієї години.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X