Нова Європа. NASA стверджує, що океан супутника Юпітера може бути придатний для життя

20 травня 2016, 15:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Вчені вважають, що в надрах Європи може існувати життя, і шанси, що вони не помиляються, стали вище. Нове дослідження NASA показало, що океан, який ховається під поверхнею супутника, схожий на земні

Дослідники з Лабораторії реактивного руху (ЛРД) NASA знайшли подібність у хімічному складі океану. За їхніми розрахунками, в ньому може вироблятися в 10 разів більше кисню, ніж водню. Таке ж співвідношення існує на Землі. Воно вказує на те, що супутник Юпітера може мати умови, необхідні для існування життя.

Відео дня

За словами, планетолога з ЛРД Стіва Ванса, це означає, що умови в надрах Європи можуть бути більш схожими на земні, ніж вважалося раніше.

"Ми вивчаємо інопланетний океан, використовуючи методи, розроблені для розуміння того, як відбувається рух енергії і поживних речовин на Землі, - каже він. – Кругообіг кисню і водню в океані Європи може бути основною рушійною силою хімічних процесів і існування якого-небудь життя, як і в нас на Землі".

Нове дослідження допоможе у NASA у підготовці до майбутньої місії з вивчення Європи. У 2020-х американське аерокосмічне агентство відправить до Юпітера космічний апарат, який також буде вести спостереження за супутником. Його дослідження допоможуть NASA відповісти на питання, чи дійсно в надрах Європи може ховатися життя.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X