Нова ера. Застосування сонячної енергії зростає швидше, ніж очікувалося

5 жовтня 2017, 11:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сонячна енергія була найбільш швидкозростаючим джерелом світової енергії в минулому році, показавши динаміку краще, ніж у інших видів отримання енергії

Такі дані містяться в недавньому звіті Міжнародного енергетичного агентства, пише Engadget.

Цей досить несподіваний результат багато в чому пояснюється зниженням цін і зміною державної політики, яка сприяє відходу від традиційних джерел енергії, таких як вугілля. Наприклад, Китай відіграє важливу роль в розширенні використання поновлюваних джерел енергії, на частку цієї країни припадає майже половина всіх нових сонячних панелей, встановлених у всьому світі.

Відео дня

Багато експертів відзначають "нову еру" сонячної електрики, чекаючи, що зростання сонячної електричної потужності буде вище, ніж будь-які інші види відновлюваних джерел електроенергії аж до 2022 року. Фактично, експерти агентства визнали, що недооцінили, як швидко зростає зелена енергетика, зазначивши, що багато країн налаштовані на сонячний бум в найближчі роки.

Очікується, що потенціал відновлюваних джерел енергії в Індії подвоїться до 2022 року, обігнавши ЄС. Однак представники Міжнародного енергетичного агентства заявили, що, незважаючи нп ці обнадійливі цифри, попереду невизначеність. Це пов'язано з планами Дональда Трампа відродити вугільну галузь.

Раніше НВ повідомляло, що потужності "зеленої" енергетики в Україні за 9 місяців поточного року зросли в 3,7 рази в порівнянні з 2016 роком. При цьому сонячні електростанції становлять 83% нових потужностей "зеленої" енергетики.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X