Німецькі інженери випробували снаряди, які здатні змінювати силу ураження

29 жовтня 2015, 12:51
Німецька компанія TDW розробила і успішно випробувала технологію зміни потужності боєприпасів

Зокрема, випробування нової бойової частини (під назвою RADIUS), потужність підриву якої можна змінювати перед застосуванням, проводилися на бомбах Mk.82, передає N+1 з посиланням на Defense Aerospace.

Відео дня

Німецькі інженери провели успішні випробування бомб з різною потужністю вибуху, встановленою заздалегідь: на одній бомбі виставили потужність вибуху на десять відсотків від загальної, а на другий - на всі сто.

Після випробувань виявилося, що навіть візуальні відмінності в руйнування були разючими. Подробиці самої технології, не уточнюються, але компанія має намір поставляти бойові частини RADIUS для ракет, снарядів і бомб.

Відзначимо, що в даний момент армії світу не мають боєприпасів змінної потужності, якщо не вважати такими ядерні боєзаряди. Виходячи з цього, як мінімум з кінця 19 століття, артилеристи застосовували для тих чи інших цілей снаряди різного калібру і відповідно - різної потужності.

Таким чином, нова технологія дозволить вирішувати різні бойові завдання за допомогою одного типу снаряда, змінюючи лише його потужність

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X