Німеччина відправить зонди, щоб перевірити, чи були американці на Місяці

2 грудня 2016, 14:36
Вчені з Німеччини хочуть відправити на Місяць два мобільних зонда, які зможуть оглянути місце посадки місії Apollo 17 в 1972 році

Приватна німецька компанія PTScientists оголосила про підписання попереднього контракту на відправку на Місяць автономного дослідницького модуля ALINA, пише Science Alert.

Для досягнення своєї мети, група розробляє два ключових елементи: відповідальний за посадку на Місяць модуль ALINA і два марсохода Audi Quattro Lunar для досліджень на поверхні супутника. Ровери будуть працювати від сонячних батарей, їх обладнають камерами високої чіткості.

Відео дня

Компанія збирається відправити місію на ракеті Falcon 9 компанії SpaceX в кінці 2017 року або на початку 2018-го. Модуль ALINA посадять поблизу від того місця, де в 1972 році прогулювалися астронавти місії Аполлон-17. Відомо, що вони залишили там місячний автомобіль.

Американське космічне агентство NASA рекомендувало всім майбутнім місій здійснювати посадки не ближче, ніж в двох кілометрах від місць посадок місій "Аполлон" і не наближатися до них ближче ніж на 200 метрів. Саме з такої відстані команда PTScientists планує зібрати дані.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X