Ніколас Кейдж пообіцяв повернути вкрадений череп динозавра монголам

25 грудня 2015, 12:31
Американський актор тільки тепер дізнався, що череп динозавра, куплений ним кілька років тому, виявився краденим, і погодився повернути його Монголії

Кейдж придбав череп Tyrannosaurus bataar в 2007-му році. Актор заплатив за нього $276000, забравши його з-під носа іншої знаменитості – Леонардо ДіКапріо. Кейдж насолоджувався покупкою наступні 7 років, поки в 2014-му Міністерство внутрішньої безпеки США не надіслало йому повідомлення про те, що останки динозавра могли потрапити до нього нелегальними шляхами.

Відео дня

Надалі розслідування показало, що череп дійсно був незаконно вивезений з Монголії, де були виявлені останки Tyrannosaurus bataar. Дізнавшись про це, Ніколас Кейдж погодився розлучитися з колекційним екземпляром і повернути його монгольському уряду. Мабуть, зйомки в двох Скарбах нації не пройшли даром.

У порушенні закону актора ніхто не звинувачує. Череп він придбав у галереї I. M. Chait, розташованої в Беверлі-Хіллз, де йому видали сертифікат справжності. У свою чергу, I. M. Chait здобула його у палеонтолога Еріка Прокопі, який у 2012-му був звинувачений у контрабанді кісток динозаврів. Прокопі визнав свою провину і допоміг правоохоронним органам розшукати 17 проданих їм викопних решток. За свій злочин палеонтолог був засуджений до трьох місяців в'язниці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X