Нейробіологи спростували одну з теорій Фрейда про жіночий оргазм

12 жовтня 2016, 10:55
Вчені з різних країн не знайшли зв'язку між різними типами оргазму з психологічним благополуччям

У своїх знаменитих "Трьох нарисах з теорії сексуальності" Зігмунд Фрейд стверджував, що існує два типи жіночих оргазмів - вагінальний і кліторальний - останній з яких був названий "інфантильним і незрілим". Проте група вчених під керівництвом нейробіолога Ніколь Праус спростувала цю теорію і і стверджує що немає зв'язку типів оргазму з психологічним благополуччям, повідомляє The Independent.

Відео дня

Ніколь Праус і її команда попросили 88 жінок у віці від 18 до 53 докладно відповісти на питання про свої останні переживання оргазму, а також про рівні своєї депресії і тривоги.

Після опитування учасниць попросили подивитися серію еротичних і нейтральних відеороликів тривалістю 20 секунд. Під час перегляду еротичних відео жінки повинні були свідомо зменшити або збільшити рівень свого сексуального збудження.

Встановлено, що жінки, які відчувають найчастіше кліторальний оргазм, легше збуджуються і відчувають підвищений статевий потяг. Такі результати суперечать концепції Фрейда, розвиненою Стюартом Броуді. На їхню думку, жінка, яка відчуває невагинальный оргазм, сексуально незадоволена і має психологічні проблеми.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X