Не зоряні війни: армія США озброїться лазерною зброєю

1 березня 2016, 13:46
Лазерна зброя – один з основних атрибутів наукової фантастики, а до 2023-го року вона стане одним з елементів оборонної системи США

Про це повідомила заступник помічника міністра армії США, відповідального за дослідження і розробки технологій, Мері Міллер.

Лазерна зброя не буде призначена для наступальних цілей. Вона буде використовуватися для нейтралізації дронів, артилерійських снарядів і ракет. Лазери замінять ракети-перехоплювачі, кожна з яких оцінюється приблизно в $50000. Це в десятки разів більше вартості ракет, які вони повинні перехоплювати.

Відео дня

Як зазначає Келсі Атертон з Popular Science, це може змінити економіку протиракетної оборони. "Хоча лазерні системи дорого коштують в розробці, вартість одного пострілу з них вкрай низька – потенційно всього $1 за постріл", - пише Атертон, додаючи, що дана технологія допоможе захищати дорогу техніку від дешевих атак.

Протягом року корпус морської піхоти США планує випробувати лазери для боротьби з безпілотниками. Військово-морські сили США вже протестували лазерну зброю на кораблі. Військово-повітряні сили США збираються випробувати лазери на літаках до 2022-го року.

Показати ще новини
Радіо NV
X