Не вірю. Дональд Трамп заявив, що проблема глобального потепління вирішиться сама собою

15 жовтня 2018, 10:08

Президент США Дональд Трамп не збирається виділяти гроші на боротьбу з кліматичними змінами. На його думку, люди не винні в тому, що відбувається з навколишнім середовищем.

Про це він розповів в програмі 60 Minutes на телеканалі CBS, передає видання Mashable.

"Я думаю, що щось відбувається. Щось змінюється і це зміниться назад. Я не вважаю, що це містифікація, в цьому є різниця... Я не знаю, чи викликано це діями людини, але скажу так. Я не хочу виділяти мільйони і трильйони доларів та втрачати мільйони працівників", - заявив Дональд Трамп.

Відео дня

Журналістка Леслі Став побажала Трампу відвідати Гренландію і побачити, як "величезні льодовики падають в океан". Президент США відповів, що ми не знаємо, відбувалося б те ж саме без людини, чи ні.

Трамп також розповів про вчених, які не згодні з тим, що глобальні кліматичні зміни викликані людиною і звинуватив інших вчених у політичній ангажованості.

Нагадаємо, у 2017-му США вийшла з Паризької угоди по клімату. Дональд Трамп неодноразово заявляв, що зміни клімату є "помилковою" проблемою, він не бачить загрози глобального потепління і хоче спалювати якомога більше "милої нафти".

Показати ще новини
Радіо НВ
X