Не дочекавшись Hyperloop. Між Пекіном і Шанхаєм запустили надшвидкісний потяг

21 вересня 2017, 14:58
По магістралі Пекін-Шанхай почали курсувати високошвидкісні поїзди Фусінь з максимальною швидкістю 350 км/год

Підвищення швидкості руху поїздів дозволило скоротити час у дорозі між двома мегаполісами до 4 годин 28 хвилин, повідомляє агентство Сіньхуа.

Лінія Пекін-Шанхай є найбільш завантаженою в Китаї високошвидкісною залізничною магістраллю. По ній щорічно перевозиться понад 100 мільйонів пасажирів. Квитки на новий швидкісний рейс розкупили дуже швидко.

Відео дня

"Ці поїзди настільки популярні, що квитки на сьогодні були розпродані ще тиждень тому", - повідомив представник Китайської залізничної корпорації Хуан Сінь.

Починаючи з 21 вересня в двох напрямках між Пекіном і Шанхаєм буде запущено 14 поїздів Фусінь.

Швидкість таких поїздів - одна з найвищих в світі, хоча рекорд швидкості серед рейкових поїздів належить французькому складу серії TVG. Модель TGV POS в 2007 році змогла розігнатися до 574,8 км на годину. Проте, представники Китайської залізничної корпорації називають Фусінь "найшвидшим залізничним складом, що знаходяться в комерційній експлуатації".

Раніше НВ повідомляло, що Індія може стати першою країною, яка запустила надшвидкісний потяг Hyperloop . Компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) підписала угоду з урядом індійського штату Андхра Прадеш про з'єднання швидкісними поїздами міст Амаравати і Віджаявада.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X