Після трирічного простою. Найпотужніша у світі ракета буде знову запущена у космос

1 листопада 2022, 13:42
Falcon Heavy під час запуску у 2018 році (Фото:Тревор Малманн)

Falcon Heavy під час запуску у 2018 році (Фото:Тревор Малманн)

У вівторок, 1 листопада, із Космічного центру Кеннеді у Флориді буде запущена місія SpaceX. Під час неї Falcon Heavy доставить корисний вантаж на геостаціонарну орбіту.

Falcon Heavy, яка востаннє запускалася в червні 2019 року, виведе свій корисний вантаж на висоту майже 36 000 км над поверхнею Землі. Зазвичай подібні місії здійснюються з виведенням на перехідну орбіту, потім бортове паливо космічного корабля використовується для відправки корабля на кругову геостаціонарну орбіту. Однак під час сьогоднішнього запуску всю роботу виконуватимуть перший і другий щаблі Falcon Heavy.

Відео дня

Про два космічні кораблі, запущені в рамках цієї місії, відомо мало. Зокрема, немає інформації про основне корисне навантаження. Вторинне корисне навантаження – це невеликий супутник під назвою Tetra-1.

Місія, що отримала назву USSF-44, була запланована на грудень 2020 року. Інша місія Космічних сил на Falcon Heavy, USSF-52, спочатку мала полетіти в жовтні 2021 року. Psyche Asteroid планувалася на вересень, але також була відкладена через неготовність вантажу.

Показати ще новини
Радіо NV
X