NASA запустило цілодобовий сервіс для поціновувачів фотографій Землі з космосу

20 жовтня 2015, 15:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Американське космічне агентство NASA запустило сайт, де щоденно публікуються фотографії освітленої сторони Землі, знятої з відстані близько 1,5 млн км, пише РБК

У космічному відомстві зазначають, що на сайті epic.gsfc.nasa.gov щоденно публікуватиметься близько 12 кольорових знімків з супутника DSCOVR, який був запущений в лютому 2015 року для спостереження за сонячним вітром і атмосферою Землі.

Відео дня

Космічний спостерігач знаходиться в точці Лагранжа L1 безпосередньо на лінії Земля – Сонце, таким чином, наша планета завжди повернена до нього сонячної стороною.

Оскільки на тлі темряви космосу Земля виглядає дуже яскравою, знімки робляться з дуже короткою витримкою 20-100 мілісекунд. При цьому, навіть найбільш яскравих зірок на фотографії не видно.

Встановлена на супутнику і оснащена телескопом камера EPIC робить серію з 10 знімків в різних частинах спектра - від ультрафіолетового до інфрачервоного.

Зображення, зроблені в червоному, зеленому та синьому спектрі, потім використовуються для створення кольорових фотографій, якість яких відповідає зробленим, наприклад, 12-мегапіксельною камерою.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X