NASA випробувало прототип підводного дослідника таємничих глибин супутника Юпітера

1 жовтня 2015, 17:27
Інженери NASA випробували підводного колісного робота, створеного у тому числі для дослідження супутника Юпітера Європи, повідомляє N+1

Зокрема, фахівці лабораторії реактивного руху NASA опублікували відео випробувань підлідного колісного робота на Алясці. Випробуваний робот є одним із прототипів ровера для проведення досліджень на інших планетах і супутниках, наприклад Європы. Європа є одним з чотирьох найбільших супутників Юпітера, за розмірами об'єкт менше Місяця.

Відео дня

Відомо, що супутник Юпітера покритий кригою і деякі вчені припускають, що під нею знаходиться вода в рідкій формі і висока ймовірність існування примітивних форм життя.

Випробування встановили, що робот володіє позитивною плавучістю при пересуванні у воді і по поверхні льоду догори ногами. В його оснащення входять камери і ліхтарі, які можуть обертатися незалежно один від одного.

Читайте також у розділі Наука:

Для передачі даних робот прив'язаний до базової станції, яка встановлена на поверхні замерзлого озера і підтримує зв'язок з оператором через супутник.

Вчені сподіваються, що програма по дослідженню супутника Юпітера почнеться в 2020 році, тоді ж, вдосконалений варіант цього ровера зможе дослідити Європу.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X