NASA показало, як буде виглядати новий марсохід-наступник Curiosity

18 липня 2016, 12:07
NASA працює над новим марсоходом, який буде відправлений на Червону планету в 2020-му. В даний час американське агентство практично готове фіналізувати його дизайн і приступити до складання

Після того, як NASA затвердить дизайн нового марсохода, який поки не має імені, агентство приступить до складання й випробування. За словами Джорджа Таху, залученого в процес створення нового мрасохода, це відбудеться на початку наступного року. Влітку 2020-го наступник Curiosity буде відправлений на Марс. Прибуття на Червону планету намічено на лютий 2021-го.

Відео дня

Хоча новий марсохід буде багато в чому схожий на свого попередника, список його можливостей і завдань буде більше. Так, йому належить шукати ознаки мікробного життя, яке могло існувати на Марсі. Марсохід буде збирати і зберігати зразки ґрунту і каменів. У NASA розраховують, що з часом ці зразки можна буде повернути на Землю для детального аналізу.

Крім того, марсохід отримає ряд нових інструментів, призначених для вивчення планети. Так, в його розпорядженні будуть більш досконалі, ніж у Curiosity камери, а також мікрофон, завдяки якому можна буде почути, як звучить Марс.

"Це буде прекрасна можливість для громадськості вперше почути звуки Марса, а крім того наші інженери отримають цінну інформацію", - говорить виконавчий менеджер проекту зі створення марсохода Метт Уоллес.

Марсохід також допоможе випробувати експериментальну технологію МОХІЕ. З її допомогою він зможе використовувати вуглекислий газ, що міститься в атмосфері Марса, для виробництва кисню.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X