NASA планує побудувати нову космічну станцію на орбіті Місяця

4 листопада 2016, 17:40
Космічні держави розглядають можливість будівництва нової багатомодульної станції поблизу Місяця. Така станція планується в якості тестового полігону для майбутнього польоту до Марса.

Коломісячна космічна станція буде найбільшим міжнародним космічним проектом на сьогодні. Цей проект матиме вплив на космічну галузь на десятиліття вперед, запевняє астроном Анатолій Зак у своїй статті для Planetary.

Відео дня

Команда, відома як Міжнародна робоча група космічних апаратів (ISCWG) планує обладнати станцію повністю автономними системами життєзабезпечення і іонними двигунами. Місячний форпост людства побудують за допомогою надважких ракет-носіїв Space Launch System (SLS), а також космічних кораблів Orion.

Спочатку NASA хоче доставити на орбіту Місяця енергоблок майбутньої станції вагою 8,5 тонн, а також двигуни, частину з яких можуть створити європейці. Японія займеться автономними житловими модулями, при цьому мається на увазі справжня автономність – система не буде залежати від поставок з Землі води і кисню. Шлюзовий модуль будуть розробляти російські фахівці.

Судячи з усього, це буде своєрідна заміна МКС, яку планують передати приватним інвесторам в 2024 році. Анатолій Зак зазначає, що нова станція буде менше МКС, але значно більш автономною.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X