NASA перервало трансляцію з МКС, коли в кадр потрапив непізнаний об'єкт

19 липня 2016, 11:17
В ході трансляції з борту Міжнародної космічної станції в кадр потрапив об'єкт, що наближався до Землі, і трансляція перервалася. Уфологи одразу ж запідозрили в ньому НЛО

Шум підняв користувач YouTube під ніком Streetcap1, який помітив наближення об'єкта і вказав на дивний збіг, що трансляція перервалася. І хоча сам користувач зазначив у коментарі до ролика, що таємничим об'єктом цілком може бути метеор, відео розійшлося інтернетом, породивши чутки, що NASA приховує правду про НЛО.

Відео дня

Журналісти Popular Mechanics звернулися в агентство за роз'ясненнями. Представник NASA повідомив наступне: "Ми ніколи не бачили НЛО в загальноприйнятому сенсі. Трансляція, про яку йдеться, – це експеримент High Definition Earth Viewing. Кожен раз, коли МКС може передати сигнал, ми отримуємо відео".

За словами представника агентства, трансляція не відключається вручну, і коли система High Definition Earth Viewing втрачає сигнал, зображення зникає. "Все відбувається автоматично. В контрольному центрі немає людини, яка контролює це. Ми використовуємо космічну ретрансляційну мережу. У неї хороша область покриття, але сигнал іноді пропадає на кілька секунд або хвилин. Це змінюється день у день".

Раніше астрономи з Корнельського університету у Великобританії заявили, що людство зможе вступити в контакт з позаземними цивілізаціями не раніше, ніж через 1500 років.

Показати ще новини
Радіо НВ
X