NASA опублікувало захоплюючий трейлер майбутньої місії з вивчення Юпітера

17 червня 2016, 14:14
NASA поділилося відеопрезентацією місії з вивчення Юпітера, яка покладена на космічний апарат Juno. Ролик виконаний в кращих традиціях кінотрейлерів голлівудських фільмів

Автоматична міжпланетна станція Juno була запущена в 2011-му році і в даний час вже наближається до Юпітера. Вона досягне орбіти найбільшої планети Сонячної системи 4 липня поточного року.

Відео дня

"В цей же час в минулому році наш космічний апарат New Horizons наближав людство до близького вивчення Плутона, - говорить керівник програми Juno Діана Браун. – Тепер Juno повинен підійти до Юпітера ближче, ніж будь космічний апарат до нього, і розкрити таємниці, які він приховує".

Після прибуття до Юпітера Juno розташується на відстані приблизно 4,6 тисяч кілометрів над хмарами планети. Космічному апарату належить вивчити атмосферу, структуру, полярні сяйва і магнітосферу Юпітера.

Juno належить нелегке завдання. Загрозу йому несе висока радіаційна активність, через яку електроніка будь-якого іншого апарата вийшла б з ладу. Однак Juno готовий до таких випробувань, і зможе протриматися 20 місяців, на які розрахована його місія, запевняють в NASA.

"Під час місії Juno піддасться випромінюванню еквівалентному 100 мільйонам зубних рентгенів, - говорить учасник проекту Juno Рік Нібаккен. – Але ми готові. Ми розрахували орбіту так, щоб мінімізувати вплив суворого радіоактивного середовища Юпітера. Вона дозволить апарату прожити досить довго, щоб зібрати наукові дані, заради яких він пройшов такий далекий шлях".

Показати ще новини
Радіо NV
X