NASA опублікувало лякаючі знімки супертайфуну Непартак, що обрушився на Тайвань

8 липня 2016, 14:26
NASA продемонструвала, як супертайфун Непартак виглядає з космосу, а також зробило його знімки в інфрачервоному діапазоні

Фотографія була зроблена за допомогою супутника Terra 7 липня. Вона демонструє Непартак на підході до Тайваню. Наразі супертайфун вже обрушився на острів, принісши з собою сильний вітер, який досягає швидкості 234 км/год, і залишивши без електрики сотні тисяч будинків.

Відео дня

NASA Goddard MODIS Rapid Response/Jeff Schmaltz
NASA Goddard MODIS Rapid Response/Jeff Schmaltz Фото:

Другий знімок, опублікований NASA був зроблений за допомогою радіометра VIIRS, встановленого на супутнику Suomi NPP. Знімок був зроблений в інфрачервоному діапазоні, і на ньому можна побачити "око бурі", оточене щільною стіною хмар.

NOAA/NASA/DOD
NOAA/NASA/DOD Фото:

Непартак класифікується як супертайфун і він може стати найсильнішим з перших тайфунів сезону, які обрушувалися на Тайвань за останні 50 років. Він дуже швидко набрав силу. Зародившись у понеділок, Непартак всього за три дні доріс до вищої 5-ї категорії за шкалою потужності ураганів.

У ході підготовки до приходу тайфуну влада Тайваню закрила школи та інші установи, відмінила більше 100 польотів і мобілізувала 35000 солдатів для боротьби зі стихією. Слідом за Тайванем супертайфун досягне Китаю.

Показати ще новини
Радіо НВ
X