На церемонію в пам'ять про Стівена Хокінга запросили мандрівників у часі

14 травня 2018, 10:58
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Організатори церемонії пам'яті фізика Стівена Хокінга дали можливість людям з майбутнього зареєструватися для участі.

Охочі згадати фізика-теоретика можуть подати заявку на квиток, в якій мають вказати дату свого народження - це може бути будь-який день до 31 грудня 2038 року, повідомляє BBC.

Відео дня

Фонд професора Хокінга заявив, що можливість подорожей у часі не була спростована і не може бути виключена.

За словами дочки Хокінга Люсі, церемонія буде не траурною - на ній сім'я (в тому числі троє дітей вченого), колеги і друзі будуть згадувати про його життя та наукову роботу, якій не завадила боротьба з хворобою, що прикувала Хокінга до інвалідного крісла і позбавила його здатності розмовляти.

Те, що запрошення на церемонію пам'яті Хокінга по суті відкрито для мандрівників у часі, зазначив лондонський блогер IanVisits.

"Професор Хокінг одного разу вже влаштовував вечірку для мандрівників у часі, щоб перевірити, що буде, якщо він опублікує запрошення вже після події. Тоді ніхто не прийшов, але по-моєму, те, що сайт меморіальної служби дозволяє прийти на неї людям, які народяться в майбутньому - це правильно", - говорить блогер.

У червні 2009 року, після "вечірки для мандрівників у часі", професор Хокінг заявив, що той факт, що на неї ніхто не з'явився, є експериментальним доказом того, що переміщення в часі неможливо.

Серед 12 тисяч осіб з більш ніж 50 країн світу, які подали заявки на участь у червневій меморіальній службі за першу добу реєстрації, жоден з них не вказав дату народження в майбутньому. Однак фонд Хокінга вважає, що ймовірність подорожей у часі виключати не можна.

"Все можливо, поки не доведено протилежне. Одне ми знаємо точно - нам подали заявки люди зі всієї земної кулі. І ми дійсно маємо на увазі кулю - прихильників теорії плоскої Землі тут немає", - заявили у фонді.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X